רפלקסולוגיה

רגליים איתנות יוליכו אותך בבטחה!

כפות הרגליים הן איבר סומאטוטופי: סומא- איבר, טוטופי- מפה. המשמעות שאברי הגוף משתקפים כמפה בכפות הרגליים. לכל איבר בגוף האדם יש אזור המקביל לו באזור כף הרגל.
העבודה נעשית על ידי לחיצות וטכניקות  שגורמות "לפסולת" (קריסטלים או גבשושיות קטנות שמורגשות במגע) שמצטברת בכפות הרגליים להתמוסס ולצאת דרך איברי הפינוי.

העבודה במגע ממריצה את זרימת הדם ומזינה את תאי הגוף לתפקוד יעיל,  מאזנת את הגוף, מעוררת וממריצה את כוחות הריפוי של הגוף ומשדרת רגיעה והפגת מתח. עבודת הרפלקסולוגיה משמשת אף ככלי לאבחון מצבים פיזיים ורגישים, כך  שבמהלך העבודה לא פעם מתבצע אבחון אישיותי/רגשי שיכול להעצים את התהליך ותוצאותיו.  

רפלקסולוגיה

התהליך משלב אבחון, המתבסס על השתקפות מפת הגוף בכפות הרגליים ומאפשר גם התבוננות אל נפשו ורגשותיו של המטופל. \נעשה בעזרת עיסוי ולחיצות באזורים מדויקים בכפות הרגליים ליצירת זרימה, תנועה וסירקולציה ועל ידי כך א. משתפרת ומוגברת יכולת החיסון והריפוי העצמי של הגוף ב. משתחררות חסימות פיזיות ורגשיות.
 

מסייע בבעיות בריאותיות שונות כגון: כאבי גב, כאבי ראש, מיגרנות, עצירות, בעיות עיכול, בצקות ברגליים, בעיות הורמונאליות, דיכאון חרדה ועייפות כרונית, שרירים תפוסים, לחץ דם גבוה/נמוך, נדודי שינה,ועוד...טיפולי הרפלקסולוגיה מצוינים גם לשחרור מתחים, הרפיה והתרגעות, וכמובן כייף ופינוק.

SALI KRIKLER

052-5844523

רח' הסייפן 7 , רעננה

©2017 BY SALI KRIKLER. PROUDLY CREATED WITH WIX.COM

בטחון