top of page

SALI KRIKLER

סאלי קריקלר

N.D,CI.H  נטורופתית והרבליסטית קלינית

מובילה אותך להגשים בריאות

מדריכה ותומכת במצבים בריאותיים, מחלות וכאבים בעזרת כלים בעלי טווח פעולה רחב ומשלים לתוצאות מיטביות

תזונה  מבריאה

יהיו מזונותיך תרופותיך ותרופתיך מזונותיך - היפוקרטס

 חלק אינטגרלי ממעגל החיים להעצמה פיזית, מנטלית ונפשית.
התאמה ותמיכה (מודולרית) בטיפול תזונתי  במצבים שונים על הציר הזמן, החל מתזונה נכונה, הרזייה, העצמת פינוי טוקסינים מהגוף, תזונה מניעתית ותזונה טיפולית. הטיפול מתבסס על תישאול מקיף, בדיקות מעבדה ותפריט תזונתי מותאם אישית.

צמחי מרפא

סינרגיה של הטבע

טיפול בצמחי מרפא מהווה בסיס חשוב ומשמעותי ברפואה משלימה הוליסטית ואוצר בתוכו ידע עתיק ומוכח מרפואות מסורתיות מאז ועד היום. השימוש בצמחי מרפא מוכח מחקרית וקלינית, הצמחים עשירים במרכיבים פעילים בעלי תכונות ריפוי וידועים בפעילות הסינרגטית שלהם להעצמת הטיפול. שימוש בצמחי מרפא כחלק או בנפרד מטיפול משלים/קונבנציונלי נותן מענה טיפולי רחב וממוקד למצבים רפואיים שונים ומהווה קו הגנה חשוב במניעה ובחיזוק הגוף, כמו גם טיפול במחלות אקוטיות, מחלות זיהומיות ומחלות כרוניות ומצבים בריאותיים נוספים: אלרגיות, אסטמה, אקזמה, אקנה, תסמונת קדם וסתית, דלקת מפרקים שגרונית, פיברומיאלגיה, מיגרנה, תסמיני גיל המעבר, בעיות פוריות, עייפות כרונית, תסמונת המעי הרגיז, וסר ומצבים רפאויים נוספים. השימוש בצמחי מרפא מחייב משנה זהירות ומסגרת טיפולית מקצועית ומוכחת לצורך טיפול יעיל ובטיחותי.

רקע:
צמחי מרפא היו בשימוש לאורך ההיסטוריה. כתבי פפירוס במצרים וכתבי סיניים עתיקים תיארו שימוש בצמחים למטרות רפואיות כבר לפני כ- 3,000 שנים לפני הספירה. תרבויות שונות באפריקה ואמריקה עושים שימוש בו עד היום לטקסים ולריפוי. במקביל התפתחו שיטות טיפול מסורתיות כגון איורוודה, רפואה סינית מסורתית שעשו אף הם שימוש בצמחי מרפא. חוקרים גילו לאורך השנים כי אנשים באזורים שונים של העולם עשו שימוש באותם צמחים למטרות דומות.

דיקור וכוסות רוח

(המחלות דומות, האנשים שונים...(פתגם סיני עתיק

כל אדם מביא לחדר הטיפולים את הייחודיות שלו
אני בהקשבה ובתמיכה מסייעת לו להגיע לאיזון אותו הוא מבקש


תמיכה וסיוע בבעיות בריאותיות לצד תהליכי הרזיה, הפסקת עישון וניקוי רעלים
הדיקור תומך ומסייע במצבים שונים החל מהשמנה, שמירה על משקל תקין, כאבי שלד ושרירים (כאבי גב) , כאבי ראש, נדודי שינה, תופעות גיל המעבר, בעיות עיכוליות, פיריון ועד בעיות עור, אקנה ועוד.


על פי התיאוריה הסינית, האנרגיה המניעה את כל התהליכים ביקום היא אנרגיית החיים. האנרגיה שזורמת בגוף נקראית צ'י. הצ'י זורם בערוצים קבועים בגוף לאורכו ולרוחבו אשר נקראים מרדיאנים. לאורך המרידיאנים קיימות נקודות קבועות שדרכן ניתן להשפיע על הצ'י ולגרות אותן על ידי החדרת מחט או עיסוי, ובכך להתחיל בתהליך ריפוי בהתאמה למצב הפיזי או הנפשי של המטופל. בתהליך הריפוי הגוף מטפל בעצמו, מאזן ומשקם את תפקודי איבריו ואת והקשר ביניהם.

כיצד זה עובד?

 מתבצע באמצעות מחטים דקות בעובי של שערה כאשר הדקירה כמעט אינה מורגשת, המחטים סטריליות וחד פעמיות. החדרת המחטים נעשית במספר נקודות לאורך המרדיאנים ולא בהכרח במקום הפיזי של הבעיה.

ארומתרפיה בשירות הגוף והנפש

טיפול הוליסטי פנים/חוץ לבריאות ואסטטיקה

שיטה תרפיוטית שניתנת לטיפול על ידי עיסוי, הרחה, אמבט, משיכה בשמן, קרם או משחה, קומפרסים או אדים. השמנים מופקים מהצומח ומעבירים את יכולת הריפוי לגופנו באמצעות חוש הריח וחדירה לזרם הדם. השמנים האתריים מכילים מרכיבים פעילים ותכונות רפואיות שפועלים לריפוי גופני ואיזון רגשי לצד טיפול בבעיות עור ואסטטיקה כגון אקנה, סבוריאה, דרמטיטיס, עור שומני/יבש ועוד.

רפלקסולוגיה

מגע פיזי כוחו בנשמה ועבודתו בנפש

הטיפולים משלבים אבחון, המתבסס על השתקפות מפת הגוף בכפות הרגליים ומאפשר גם התבוננות אל נפשו ורגשותיו של המטופל. הטיפול נעשה בעזרת עיסוי ולחיצות באזורים מדויקים בכפות הרגליים שיוצרים זרימה, תנועה וסירקולציה ובכך משתפרת ומגוברת יכולת החיסון והריפוי העצמי של הגוף, ומשחררות חסימות פיזיות ורגשיות.
הטיפול מסייע במגוון של בעיות בריאותיות כגון: כאבי גב, כאבי ראש, מיגרנות, עצירות, בעיות עיכול, בצקות ברגליים, בעיות הורמונאליות, דיכאון חרדה ועייפות כרונית, שרירים תפוסים, לחץ דם גבוה/נמוך, נדודי שינה,ועוד...

טיפולי הרפלקסולוגיה מצוינים גם לשחרור מתחים, הרפיה והתרגעות, וכמובן לכייף ופינוק.

bottom of page